Help

Guestbook

Comments: 69

  • loading
  • #69

    alan (Thursday, 16 October 2014 16:41)

    biology

  • #68

    rebin (Saturday, 04 October 2014 10:06)

    raportek lasar gorany xanakan bahoy naxoshy siakan or pest.

  • #67

    rebin (Saturday, 04 October 2014 10:05)

    biology class12

  • #66

    ahmad (Tuesday, 29 July 2014 11:10)

    just book

  • #65

    muhammad (Monday, 02 June 2014 04:11)

    muhamad

  • #64

    gardwn (Sunday, 01 June 2014 12:17)

    #64

  • #63

    snur (Thursday, 27 March 2014 07:26)

    raport la sar kemya

  • #62

    srwsht (Thursday, 27 March 2014 06:23)

    raport la sar kardun nasy

  • #61

    Kamaran (Monday, 03 March 2014 14:18)

    Raportm dawe lasar naxoshy yan shty tr

  • #60

    محمود صالح (خوله شين‏)‏ شاقولي (Wednesday, 26 February 2014 13:28)

    كتيبي مامؤستا زينده زاني بؤلي 10

  • #59

    rozha (Friday, 21 February 2014)

    كورجيله
    (Saturday, 07 December 2013 12:42)
    زينده زاني

  • #58

    hawez (Thursday, 13 February 2014 11:06)

    Slaw raportekm dawet darbaray baktrya

  • #57

    Sema (Thursday, 13 February 2014 07:36)

    123456789

  • #56

    heiny (Friday, 10 January 2014 08:56)

    كه رويشك

  • #55

    sivar hushiar (Saturday, 21 December 2013 15:01)

    slaw raportekm awet darbaray DNA

  • #54

    xanda (Friday, 20 December 2013 10:14)

    slaw raportek darbarae raebosom

  • #53

    Hama (Friday, 20 December 2013 07:08)

    خانه هه ناسه

  • #52

    chawarwan (Friday, 20 December 2013 00:07)

    سلاو رابؤرتم ده وئ له سه رزؤربون له مرؤف

  • #51

    Didar (Friday, 13 December 2013 10:47)

    Raportek lasar bactryay salmonella

  • #50

    kale kamaran (Tuesday, 10 December 2013 09:09)

    مايتؤكؤندريا

  • #49

    كورجيله (Saturday, 07 December 2013 12:42)

    زينده زاني

  • #48

    aria (Wednesday, 04 December 2013 12:13)

    pewistm ba raporteka sabarat ba (asp)

  • #47

    abdlsalam (Tuesday, 03 December 2013 12:54)

    ميشك
    جكةر
    بيست
    بربرةى بشتى مروف

  • #46

    كهنار (Sunday, 01 December 2013 09:27)

    مايتؤكؤندريا

  • #45

    محمد (Sunday, 01 December 2013 09:13)

    رايبؤسؤم

  • #44

    Ruia (Saturday, 30 November 2013 23:59)

    سلاوبابه ته ک لسه رپولینکرنابه کتریامن دفئت

  • #43

    رویا (Friday, 29 November 2013 04:17)

    سلاف.بابه ت لسه رفایروسان من دفئت

  • #42

    mner (Wednesday, 27 November 2013 06:22)

    راپورتم ئه ويت ده رباره ى كروموسومه كان

  • #41

    لتر (Wednesday, 27 November 2013 05:37)

    دةربارةى رووةك

  • #40

    zkri (Tuesday, 26 November 2013 10:18)

    raportekm dawe lassr kavirakan

  • #39

    kazhin (Monday, 18 November 2013 11:15)

    سلاو رابيورتيك دةربارةى زيندةوةر

  • #38

    karwan (Tuesday, 12 November 2013 09:43)

    سلاو رابورتيكم ده ويت له باره ي فايرؤيده كان و بريؤنه كان

  • #37

    ياسين (Monday, 11 November 2013 08:18)

    تكاية رابؤرتيك لةسةر فايرؤسي رووةك

  • #36

    gashen (Saturday, 19 October 2013 08:32)

    jeawaze newan roaku geanawar

  • #35

    hawkar kalari (Tuesday, 01 October 2013 14:19)

    biology class12

  • #34

    jegr (Friday, 27 September 2013 11:34)

    Raportekm dawe taebat ba zendawar zane

  • #33

    muhammad (Sunday, 18 August 2013 02:09)

    رابۆرتیكم ده ویت ده رباره ی فایرۆسی تای ئیبۆلای

  • #32

    ahmad (Friday, 03 May 2013 02:56)

    raportekm dawe la sar koendami hars

  • #31

    barham (Wednesday, 01 May 2013 11:45)

    raport darbaray zendazany

  • #30

    dlawar (Monday, 29 April 2013 02:46)

    سلاو رابيورتيك دةربارةى زيندةوةر

  • #29

    dlawar (Monday, 29 April 2013 02:41)

    سلاو رابورتيك دةربارى كةرويشك

  • #28

    ليندا (Sunday, 28 April 2013 12:10)

    سلاورابؤرتيك ده رباره ى كه رويشك

  • #27

    chyaie (Friday, 26 April 2013 06:13)

    برا بيزةحمةت من رابورتةك دفيت لسةر جينا ئوزون

  • #26

    ramazan (Monday, 22 April 2013 05:32)

    سلاف بئ زه حمه ت من رابورته ك دفيت يا زيند وه رئ لسه ر بيابانان

  • #25

    azd (Sunday, 21 April 2013 11:51)

    رابورتبكم ده وى له سهر كوئه ندامي هه رس

  • #24

    karwan (Saturday, 20 April 2013 11:47)

    سلاو رابورتم ئةوى لةسةر بةكتريا

  • #23

    Masticating Juicer (Thursday, 18 April 2013 20:36)

    This is an excellent article! Thank you for sharing!

  • #22

    rms (Thursday, 18 April 2013 03:15)

    سلاو رابورتم ئةوى لةسةر بةكتريا

  • #21

    Ramyar (Tuesday, 16 April 2013 06:27)

    Slaw raportekm dawe lasar zindawarzani tkaya

  • #20

    essa (Monday, 15 April 2013 04:20)

    سلاو رابؤرتم ئةوي لة سةر زيندة وةران سو باست دة كةم